Leden 2009

Simpsonovi

31. ledna 2009 v 13:29 | Gubi10(boys)

Design [13]

31. ledna 2009 v 13:16 | Gubi10(boys)
Nový a hezký design (obrázek zdroj když najedete myší na obrázek)

Vyměníme ikonu??

31. ledna 2009 v 10:45 | Gubi10(boys)

AHOJ KDO CHCE VYMĚNIT IKONKU AT DO KOMENTŮ NAPÍŠE:

•BLOG...

•A kde ikonku najdu (např.v menu)


K ADOPCI

30. ledna 2009 v 19:11 | Gubi10(boys)
2)domov:
5.Webfetti.com
1)jméno psa:

2)domov:
6.Webfetti.com
1)jméno kočky:
2)domov:
7.Webfetti.com
1)jméno ptáčka:

2)domov:
8.Webfetti.com
1)jméno kosa:

2)domov:
9.Webfetti.com
1)jméno papouška:

2)domov:

Pschhh...=)

30. ledna 2009 v 19:08 | Gubi10(boys)


Zakládám rubriku Singles.

30. ledna 2009 v 13:31 | Gubi10(boys)
Ahojky musim vám něco říct ekzistuje hra singles (predchůdce Sims)
No a dělám komix je dobrej ale.......
No dopručuju:Zde si to koupíte


Rozcestník-Seriály

29. ledna 2009 v 12:32 | Gubi10(boys)
Gubi10


TenQa


#Kuba#


MirdaWeRiiiSeK
Pajkouš
Nový design č.2

28. ledna 2009 v 16:28 | Gubi10(boys)
Máme nový design jak ste si všimli..=)

Chyba - 1.díl a úvod

28. ledna 2009 v 14:45 | Gubi10(boys)

Ahoj sem Tamara ta Hnědo vlasá a vedle mne je má nej kámoškaznáme se už od 1.třídy
ted je mi 16 a kámošce taky a toto je muj příběh:


Komix - Chyba

28. ledna 2009 v 14:23 | Gubi10(boys)

☺☺☺☺♂☺☺☺o3 Day holidays

28. ledna 2009 v 14:20 | Gubi10(boys)
Ahoj přestavte si že máme volno ne dnes ani zítra ale pozítří a co ste dostali na vysvětčení bude jako anketa ahojky..

K DVĚMA BLACKLISTŮM (NELO SIS MISLELA CO??)

27. ledna 2009 v 16:29 | Gubi10(boys)
NELO SIS MYSLELA ŽE NA TO NEPŘÍDU MÁM NERVI V HÁJI TAKŽE MOŽNÁ DNES MOŽNA ZÍTRA
SE TI NA TVIM BLOGU OBJEVÍ TENTO BLOG PORUŠUJE PODMÍNKY BLOG.CZ
A NADÁLE SE I ZRUŠÍ!!!!
P.S SI RÁDA LENISKO ALIAS NELO Z BLOGEM NELINKAAVRIL.BLOG.CZ??

2.Black listy

27. ledna 2009 v 16:23 | Gubi10(boys)

[1] leniska, 27.1.2009 15:48

fujj hnus , hnusnější to bejt nemůže ?! :-(

[2] Nely, web, 27.1.2009 15:49

Ten diany a muj (hlavně muj ) blog sem předělala , diana to stejně neumí !!! tak se tam koukni a ten dess - souhlasim s tou : leniska - jak tu psala

Tak si to holky pohnojili a blokuju ji ip (ípé adresy)


SB

27. ledna 2009 v 14:29 | Gubi10(boys)


The sims 2 Bon voyage

26. ledna 2009 v 17:46 | Gubi10(boys)

Sims 2: Bon Voyage základní info


Cestování po světě The Sims nikdy nebylo tak snadné!

Vyjměte své simy z jejich každodenní rutiny a pošlete je daleko na vzrušující výlety do exotických krajů! Relaxujte na svěžím tropickém ostrově v luxusních apartmánech, kempujte s celou rodinou na vrcholcích hor nebo prozkoumejte kulturu dálného východu. Ralaxací a osvěžením získají vaši simové zkušenosti v nových aktivitách. Přeměňte je z nemotorných turistů na důvtipné mezinárodní cestovatele, naučte je novým zvyklostem zahrnující místní pozdravy, tance a další zajímavosti. Vraťte se zpátky domů jako cestovatelský znalec. Pošlete simy na výlet jejich života!

The sims 2 Ve světě podnikání

26. ledna 2009 v 17:44 | Gubi10(boys)
Vytvořte úspěšný obchod
Otevřete obchody a prodávejte v nich skoro cokoli od oblečení, elektroniky a hraček po květiny, pečivo, roboty a další. Upravte jakýkoli obchod jak vám vyhovuje měněním jeho tématu, rozmístění objektů a úpravou cen. Najměte zaměstnance s velkými zkušenostmi a zaměstnejte nezávislé manažery, kteří budou obchod vést zatímco váš Simík je pryč. Sledujte jak váš obchod poroste z nicotného obchůdku do úspěšného impéria.

Buďte šéf
Trénujte zaměstnance, povyšujte ty nejlepší a vyhazujte flákače. Věnujte se různým zákazníkům včetně čumilů nebo věrných zákazníků. Poškádlete své Simíky a oblečte je do úžasných uniforem maskotů které připomínají rytíře, ninji, gorily a další. Odměňte zaměstnance, abyste povzbudili morálku, ale pozor na lenochy. Ty buďte připraveni bez zaváhání propustit!

Naučte se "jak v tom chodit"
Náš zákazník, náš pán. Vyvíjejte prodejní schopnosti vašeho Simíka a určete zda vaši zaměstnanci budou nesmlouvavými obchodníky nebo budou slevňovat zboží, aby dosáhli úspěšného obchodu. Vyhrajte ocenění "Nejlepší z nejlepších", abyste upevnili obchodní reputaci vašeho Simíka. Bude obchod vašeho Simíka vydělávat víc peněz prodejem málo kvalitních produktů za nízké ceny nebo bude prodávat luxusní zboží za vyšší než vysoké ceny?

Proměňte talent v peníze
Aranžujte květiny, vyrábějte hračky a tvořte roboty, kteří budou chytat zloděje v domovech nebo uklízet obchod.Vyučte svého Sima na mistrovskou úroveň, aby vyráběl nejoceňovanější a nejdražší zboží. Spokojte se s amatérským Simíkem a jak na běžícím pásu vyrábějte různé nekvalitní výrobky. Vydělejte si na živobytí jak jen to půjde!

Více než 125 nových objektů
Zásobujte se základy pro podnikání vašeho Simíka včetně vitrín, kosmetických křesel, pracovních pultů, stojanů na květiny, pokladen a dalších. Doplňte atmosféru svého obchodu různými upoutávkami a výtahy pro snadnější orientaci v obchodě nebo sladěním uniforem všech zaměstnanců. Se všemi těmito novými předměty už nikdy nebude zakládání živnosti nuda!
The sims 2 nočni život

26. ledna 2009 v 17:42 | Gubi10(boys)


Vyšlete své Simy za úžasnou noční zábavu

Vaši Simové vtrhli do města na všechna ta úchvatná žhavá místa. Ať už tančí do úsvitu, snaží se svést svůj úžasný protějšek, nebo skórují v kuželkárně, bude to nezapomenutelná noc! Vypusťte své Simy, ať si užijí svých oblíbených nočních aktivit ve své honbě za životem plným potěšení. Zvolte jejich milostný život, až objevíte "chemii" mezi Simy. Budou se jejich aspirace a osobnosti doplňovat nebo rozcházet? Může to být začátek bouřlivé aférky nebo katastrofálního rande. Připraveni na zábavu a romanci? Nechť započne noc!Zvolte osud jejich milostného života

Romantická přitažlivost vašich Simů je nyní ovlivněna jejich osobností, životními aspiracemi a znamením zvěrokruhu. Zjistěte jejich kompatibilitu a potom jim okořeňte jejich milostný život s novými romantickými sociálními interakcemi jako toužebné pohledy, pomalé tance nebo dramatický hluboký polibek. Podle toho, jak na schůzce uspěje či nikoli, váš Sim může být překvapen romantickým dárkem nebo nenávistným dopisem.

Život je o potěšení

Vyberte si pro své Simy novou životní aspiraci "Hledač potěšení". Potěšte tyto Simy všemi zábavnými stránkami života; vše od skvělých schůzek po šílené večírky; od luxusních večeří po večery v bazénu s horkou vodou. A pamatujte, že Simové hledající potěšení se obávají všeho, co je bolestivé, trapné nebo vyžadující jakoukoli snahu.

Vaši Simové vlastní auta

Vůbec poprvé si vaši Simové budou moci zakoupit vlastní auta a nečekat na dopravu do práce nebo zamířit do města. Zajeďte si dodávkou do centra nebo se pohodlně usaďte do rychlého sportovního auta pro trochu té romance po schůzce. Vyberte si z pěti unikátních typů aut a zvolte si barvu. Hospodařte lépe s osobním časem svého Sima díky možnosti opustit dům, kdy se vám zlíbí.

Vyšlete své Simy do města

Ať už si vyrazí jen holky, nebo jde o velké rande, je čas vyparádit své Simy a vyrazit na nezapomenutelnou noc v nové oblasti Centra (Downtown). Na co mají náladu? Nyní můžou posedět v příjemných salóncích, protančit noc v nočních klubech, užít si večeři při svíčkách v luxusní restauraci nebo s přáteli vyrazit do kuželkárny a stát se neporazitelným králem kuželek.

Rozjeďte to se stylem a zábavou

Přes 125 nových předmětů a objektů včetně DJ pultu, fotografické kabinky, karaoke a další. Exotičtí Simové na přátelství nebo randění včetně upírů, žhavých servírek a dalších.

Podrobnosti

  • Nová aspirace - k předchozím aspiracím z The Sims 2 (Popularita, Romance, Rodina, Vědomosti a Bohatství), hráči budou mít možnost se pobavit zaměřením na novou aspiraci "Pleasure" (v čj jako rozkoš, požitek či potěšení). Nyní se Simíci budou snažit dosáhnout života naplněného zábavou a příjemnými chvílemi.
  • Urči svou romantickou budoucnost - Pohrejte si se svým protějškem s novým systémem přitažlivosti a sledujte jestli vaši Simíci mají správné předpoklady pro pokračování jejich milostných životů. Nové interakce obsahující romantické ploužáky, toužebné pohledy a neodolatelné hluboké polibky pomůžou hráčům rozpoznat zda je ten úžasný Sim pro ně ten pravý.
  • Nové městské lokace - Vezměte Sima tam kde to žije a navštivte romantické Francouzské bistro, žhavé noční kluby, útulné salonky, nejnovější bary, a dokonce šik retro kuželkárnu.
  • Auta! - Poprvé mají Simíci auta. Hráči budou mít možnost použít svá auta na to, aby se dostali na pařbu či rande, dostat se do práce rychleji, namísto pracného stíhání auta vyslaného z práce, jenž pro ně jezdívalo doteď a také si budou moci v autě dopřát polibek na dobrou noc od jiných Simíků.
  • Všechno je to o zábavě a stylu! - Více jak 125 nových objektů a prvků, které vám pomůžou vytvořit dokonalé noční povyražení ve městě, včetně DJ pultu, stolu na poker, diskokoule, foto budky, karaoke a více!
  • Spousta nových exotických randechtivých Simů - možnost interakce s novými Simy, včetně nažhavených číšníků, ideálních partií na rande a nebo s tajemným cikánským dohazovačem - to vše k vytvoření nejlepšího možného nočního povyražení.

The sims 2 univerzita

26. ledna 2009 v 17:41 | Gubi10(boys)
Bezesné noci nad knížkami. Každodenní přednášky. Ale také spousta večírků, nových známých... Připomíná Vám to něco? Máte již vysokou za sebou? Nebo ji právě studujete? Nebo Vás teprve čeká? Ať tak či onak, nyní máte možnost si vysokoškolský život vyzkoušet na vlastní kůži bez jakýchkoliv stresů. Trochu jsem se obávala, když jsem se doslechla, že pro Sims 2 bude datadisk. Vzpomněla jsem si na jedničku, kde datadisky přidaly například jednu lokaci, či sérii magických předmětů. O to větší ale bylo překvapení po spuštění datadisku Univerzita. Nejenže přibyly nové předměty, nová povolání, ale také tři vysokoškolské areály, které rozhodně nejsou malé. Pojďme se ale nyní podívat zblízka, jak celý datadisk vypadá.
Ať se budete snažit sebevíc, Vaše přítelkyně či Vaše Simice nikdy neotěhotní. Můžete se zde i zasnoubit, ovšem na svatbu si musíte počkat až do skutečného světa po skončení studií.
Sims 2: Univerzita Pokud se rozhodnete mladého Simíka poslat studovat na vysokou školu, máte několik možností. Můžete vyslat svého "mladého dospělého" Sima z již existující rodiny, pokud na to má věk nebo můžete vytvořit studenta nového. Trošku mě zklamalo, že vyslání na univerzitu je věkově omezené, tudíž jsem nemohla vyslat nikoho z mé rodiny, i když přeci u vysoké školy na věku zas až tak nezáleží. Pokud zvolíte možnost vytvoření nového studenta, otevře se Vám menu jako při tvorbě postavy v prvním dílu, což pro Vás znamená, že se opět můžete vyřádit na vizáži a oblečení postavy. Po skončení tvorby postavy budete mít na výběr ze tří univerzit. Každá je svým způsobem specifická, vládne zde jiná atmosféra, ale například se liší i vybavením kolejí, či jiných univerzitních míst. Na výběr máte Akademii Le Tour, technickou univerzitu La Fiesta a Simíkovskou státní univerzitu. Nyní na Vás čeká výběr bydlení. Nejlevnější to samozřejmě je na kolejích. Všechny koleje jsou vybaveny jinak, ale vesměs každá má několik počítačů, jídelnu, a pak nástroje pro trénování Vašich dovedností. Za penízky si pak můžete svůj pokoj trošku vyzdobit, například nákupem obrazu. Další z možností je vlastní bydlení, pronájem některého z domů na akademické půdě. Je to ale opravdu velmi drahé a nemyslete si, že jako studenti budete mít dost peněz na rozhazování. Poslední možností je pak Řecký dům, do kterého Vás ale musí nejprve někdo pozvat, nebo sem musíte zatelefonovat. Můžete se pak stát členy dívčího nebo chlapeckého spolku. Tento řecký dům je k dispozici pouze u dvou univerzit, u Akademie Le Tour chybí. Po vysokoškolském areálu se pohybujete pomocí taxíku, který si zavoláte telefonem, tak jak to znáte z originálních Simsů.

The sims 2 Roční období

26. ledna 2009 v 17:38 | Gubi10(boys)
Milujte přírodu. Bude vás také milovat
Obytná část Květoluky, která přibyla s příchodem nového datadisku, přináší řadu novinek. Hlavně tamní lidé působí podivně, jakoby se jednalo o členy Hippies, den co den kouřící jednoho jointa za druhým. Žijí v lásce zejména k přírodě, mnozí neznají nic jiného, než zahradničení, a tak si staví skleníky a pěstují velké zahrady. Starosti všedního života jdou spíše stranou, přestože se tu a tam objeví nějaké to nešťastné manželství a zlomená srdce.Pohádková krajina * Květoluky, malebné místo * Tak kam že se vydám?
Stačí si jen vybrat, do jakých osudů se rozhodnete vžít. Ještě před začátkem samotné hry, respektive při náhledu na danou ves, si je ale třeba všimnout nejvýraznější novinky rozšíření - možnosti navolení jednotlivých čtyřech ročních období. Jaro, léto, podzim a zima nejsou pevně stanoveny, jejich žebříček můžete libovolně měnit. Pokud byste chtěli půl roku mrznout na mrazu a dalšího půl roku hrabat listí, není problém. Jedná se o "příjemné" zpestření odbočující ze stereotypního rozkvětu přírody a jeho vyvrcholení trvajícího do první poloviny roku. Právě až s příchodem podzimu a zimy se začnou dít věci, které hráči navodí skvělou vánoční atmosféru svádějící k útulným krbům se šálkem čaje.
Jakmile začnou padat první vločky, krajinu pokryje bílý sníh a Simové se začnou pořádně oblékat. Se změnami ročního období je ovšem spjata i obměna počasí - déšť, sněžení nebo rozžhavené slunce. Vše s sebou nese značná rizika a zatímco u běsnící bouře vás může zasáhnout blesk, na slunci není radno se vystavovat dlouho bez vhodného oblečení. Spálení na sebe nenechá dlouho čekat, přičemž nebezpečná je také zima díky možným omrzlinám nebo nachlazení.
Holky v létě
nenosí horní část oblečení...
Kolik celkem vyšlo edicí?
Již vyšlo:
The Sims (také Xbox, PS2 a Macintosh verze)
The Sims: Livin Large / Livin' it Up (také pro Macintosh)
The Sims: House Party (také pro Macintosh)
The Sims: Hot Date
The Sims: On Holiday / Na prázdninách (také pro Macintosh)
The Sims: Unleashed (také pro Macintosh)
The Sims: Superstar
The Sims: Abrakadabra
The Sims Deluxe Edition
The Sims Double Deluxe Edition
The Sims Triple Deluxe Edition
The Sims Triple Pack 1

The Sims Triple Pack 2
The Sims Platinum (PS2)
The Sims Online
The Urbz: Sims in the City (PS2, Xbox)
The Sims: Bustin Out (PS2, GBA)
The Sims 2 (také PSP, PS2, DS, GameCube, GameBoy, Xbox verze)
The Sims 2: Univerzita
The Sims 2: Noční život
The Sims 2: Open For Business
The Sims 2: Mazlíčci (také PSP, PS2, GameCube, GameBoy, DS verze)
The Sims 2: Roční období
The Sims 2: Seasons Edition
The Sims 2: Veselé vánoce
The Sims 2: Pro rodinnou zábavu
The Sims 2: Pro luxusní život
The Sims 2: Summer Life (Neoficiální balíček)
The Sims: Životní příběhy
Chystá se:
The Sims 2: Celebration Stuff / Pojďme slavit!
The Sims Pet Stories
The Sims Castaway Stories
MySims (pro Wii a DS)
Značné úpravy se dočkal systém oblékání, který konečně neplní jen estetickou funkci. Když venku řádí zima, Simové se před opuštěním domu bleskurychle převlečou do teplé bundy; v létě naopak chodí v lehčích oděvech nebo plavkách. Každopádně byste neměli při výbavě domu opomenout věšák.Závislá na počítači... tche * Ta pěstuje rostliny, ta se čvachtá v kaluží... ten taky... to je rodina
* Vodní radovánky. Ráj na zemi
Jak už bývá zvykem, datadisk do hry přináší nové kusy nábytku, oblečení a podobných věcí. V tomto případě se opět z valné většiny jedná o věci souznící se zvoleným tématem rozšíření a týkají se mimo jiné především pěstitelských aktivit. Přestože hra nabízí
nespočet odpočinkových radovánek, opomenuty nebyly různé kreativní činnosti. Je možné pěstovat ovoce i zeleninu. Škála výběru jednotlivých rostlin a stromů je relativně pestrá a své choutky na nich určitě ukojíte. Akorát není nic bez práce a pokud i myslíte, že po zasazení stromu nebo jiné rostliny vše končí, jste na omylu. Nejprve je třeba vytvořit záhon, pohnojit půdu a posléze zasadit sazenice.

The Sims 2 Život v bytě

26. ledna 2009 v 17:36 | Gubi10(boys) |  Život v bytěTento rozšiřující balíček pro The Sims 2 zavádí Simíky do zbrusu nového bytového komplexu na předměstí! Během objevování nového okolí, posedávání v kavárnách, odpočinku u dětského hřiště, seznamování s přáteli a mnoha dalších aktivitách na Simíky čeká dobrodružství, zábava i životní dramata. A protože nyní v The Sims 2 Život v bytě existuje možnost ovládání vícero domácností, mohou Simíci žít buď v poklidné harmonii nebo uprostřed malicherných konfliktů.
Životy vašich Simíků okoření nové společenské kontakty a typy postav, jakými jsou například umělečtí bohémové, sportovní maniaci, hračičkové s technikou a blázni do aut. S novým ukazatelem reputace si Simíci mohou vybudovat respekt u ostatních tak, aby byli nejobdivovanějšími nebo také nejméně oblíbenými postavami v sousedství. Čím lepší reputaci budou mít, tím snadněji si najdou ty pravé kamarády, kteří jim pomohou dosáhnout jejich cílů.
V The Sims 2 Život v bytě můžete vašim Simíkům vybudovat originální domovy! K dispozici vaší kreativitě a záplavě nápadů je pět nových typů prostor od podkrovních bytů přes prostorná a elegantní studia až po luxusní apartmá s osobním sluhou. Užijte si nespočet nových variant dekorací včetně točitých schodů a vysokých stropů. Život v těsném sousedství přinese vašim Simíkům nové zážitky a životní dramata!!
Pegi 12+