Březen 2009


BlogMaters

31. března 2009 v 14:21 | The-siims3 ツ

Pár fotek ze sims(TenQa)

30. března 2009 v 20:46 | The-siims3 Team(TenQa)
Ahojky:) Dávám vám semka pár fotek s mojí rodinkou které se mi líbí:)
Tak tady jsou:

Jak na stahování bez nějakého serveru!!!

30. března 2009 v 16:45 | The-siims3 Team(Gubi10)

Udělejte to v mozile firefox!

Omluva:The-sims2-weru


3 MRTVÍ =((

30. března 2009 v 16:06 | The-siims3 Team(Gubi10)

↑Prosí o milost

↑mRTVÍ =(Moji simíci nestárnou!

30. března 2009 v 15:15 | The-siims3 Team
Ahojky moji simící nedtárnou ani neumřou!
A kdo za to může?

DOWNLOAD (1,76 kB)

Jw to super download!

Pár znaků!

29. března 2009 v 19:14 | The-siims3 Team(Gubi10)

|˛ßą»Íą»»ľಈಷಯ


Omluva(Zee)

29. března 2009 v 9:28 | The-siims3 Team
Sorry hele já to jen skoušel tak se ti omlouvám!!!!
A VRAT SE KNÁM NERADI BYCH ABY SI SKONČILA JAKE DENY(BÍVALÝ WEBMYSTER)


SoRY


Jak na....

28. března 2009 v 16:35 | The-siims3 Team(Gubi10)

Jak na..


Záhady jsou sny?{1}Pouze amaterský díl!

28. března 2009 v 15:02 | The-siims3 Team(Gubi10)
Takže tady je nový díl!:

Sory za tu kvalitu hudby!:


Děj: Mindy Lensenová(Hlavní hrdinka flimu)spí. sen se ale vymiká kontrlole Bella která jak víte že byla unesená do PODIVÍNA SE jí objevila ve snu Mindy se probudí ale pak tancuje tancuje-TO JE TAKY SEN- Pak se probudí a je konec.

Mno Čawko...du dělat nef dess!

28. března 2009 v 11:36 | The-siims3 Team(Zee)
Mno du dělat nef dess...pp!

4.Prosince

28. března 2009 v 9:36 | The-siims3 Team
Přináším design,je to do datumu 4.prosince (=Už jenom 68.Dníí

28. března 2009 v 9:35 | The-siims3 Team
Super ne??
Co to to?
Jo to hele do vydání sims zbývá 68 dní!
Jo a bude tu new webmyster!

Sim animal

28. března 2009 v 9:33 | The-siims3 Team

Link

28. března 2009 v 9:32 | The-siims3 Team
RaonSims.com

House party

28. března 2009 v 9:29 | The-siims3 Team(Gubi10)
Datadisk obsahuje 3 nové architektonické styly a tucty nových předmětů. Postavte si taneční parket pro Simáky a sledujte jak udržují rytmus, který jim pouští DJ. Najměte číšníky, kteří budou udržovat punčovou mísu a stůl s občerstvením plné. Kupte mechanického býka a pozorujte jak Simácí jezdí a padají. Nebo uspořádejte kostýmní bál s výběrem úchvatných nových šatů. Roztančí vaše párty Simáky nebo to bude totální propadák? Považujte to za oficiální pozvánku na House Party.

Hot date

28. března 2009 v 9:28 | The-siims3 Team(Gubi10)
A je tu třetí datadisk jedné z nejúspěšnějších her všech dob, The Sims. Zde hráči mohou poslat na rande své vlastní Simy nebo zkusit štěstí se seznamkou obsaženou ve hře. Domluvit si schůzku v centru města na vzrušujících a romantických místech, které si můžou sami vyvořit. Je možné vše, od večeře při svíčkách, skleničky u baru až po rande v parku. Jakmile váš Sim potká ten pravý protějšek, tak začíná teprve ta správná konverzace. Simové mohou nyní flirtovat a koketovat v novém Simovském světě o nových a různorodých zájmech. To, že je Sim zábavný a zařídí fascinující schůzku, ho přiblíží k polibku na dobrou noc a možná ještě něčemu víc!

ON HOLIDAY

28. března 2009 v 9:28 | The-siims3 Team
Vezměte vaše Simy tam kde ještě nebyli - na rodinnou dovolenou. Ať už těžce pracovali nebo pařili, rozhodně si zaslouží odpočinek. Ostrov dovolených je plný různých prostředí - slunečná pláž, zasněžené hory i lesní tábor. Můžete jít na kolotoč nebo na sjezdovku, postavit sněhuláka nebo hrad z písku a přívézt si domů spoustu suvenýrů. Tak na co čekáte? Vemte svoji rodinu na dovolenou a veme ji na životní dovolenou, ve stylu Simů. Na co se můžete těšit : možnost vybrat si z široké palety činností na pláži, na sněhu nebo v táboře, zahrát si volejbal na pláži až v osmi lidech, rybaření, koulování se ve sněhu,přivézt si domů suvenýr jako je bůžek plodnosti, plyšový tučňák nebo křišťálová lebka a mnoho mnoho dalších.

Unleashed

28. března 2009 v 9:27 | The-siims3 Team(Gubi10)
Přichází zábava, která Vašim Simíkům dosud chyběla - domácí mazlíčci. V nejnovějším datadisku The Sims Unleashed si můžete zaplnit domov nejrůznějšími domácími zvířátky. V okolí nechybí obchod s chovatelskými potřebami, kavárny, tržiště, a tak se Vaši chlupatí miláčci rozhodně nenudí a mají pořád co prozkoumávat. Hlavní rysy hry : domácí mazlíčci - naštivte obchod se zvířaty a kupte si domácí miláčky různých druhů včetně vybavení. Pořiďte si psíka, kočku, papouška, ještěrku,želvu nebo rybičky. Větší sousedství a nové lokace. 30 nových objektů: nové typy obytných domků, zelené parky, kavárny, obchody, farmářská tržiště. Simíci mohou venčit psa v parku nebo vzít kočku do kavárny a navazovat přátelství se sousedy zkrze své roztomilé domácí mazlíčky. Nové postavy. Najměte si trenéra, který vychová Vaše zvířátka. Přihlašte své psíky a kočky do zvířecí show. 5 nových typů kariéry. Připravte simíkům kariérů v 5 zajímavých oborech: móda, kulinářství, veterina, vzdělávání a cirkus. Zahrádkářství. Símíci mohou pěstovat zeleninu a rostliny koupené v místním zahradnictví. Vypěstovanou a sklizenou úrodu ukládají v nové spižírně. Pilná rodina může prodávat svou sklizeň a štastně žít s domácími zvířaty, která mohou pomoci proti škůdcům. 123 nových předmětů. Připravte dům na příchod mazlíčků. The Sims Unleashed obsahuje řadu nových předmětů pro lidi a zvířata. Bonusem je bydlení ve stylu Francozské čtvrti v New Orleans.

Superstar!

28. března 2009 v 9:27 | The-siims3 Team(Gubi10)
Nový datadisk k nejprodávanější hře na PC všech dob zavede Simíky na hvězdnou dráhu. Celebrity musí životní styl přizpůsobit své slávě - musí si najmout PR magažera, maskérku, dávat si pozor na paparazzi a občas vystupovat v televizi, aby byli pořád na očích veřejnosti. Město Studio Town, kam je hra zasazena, nabízí široké uplatnění ve světě filmu, hudby nebo módy. Věďte svého Sima za slávou, štěstím a bohatstvím. Nová lokace Studio Town je ideálním místem, kde Simové můžou zkoušet štěstí ve světě showbusinessu. Kláboste s ostatními hvězdami, dávejte si pozor na paparazzi a na šílené fanoušky. Vyzkoušejte si život slavných a bohatých. Opklopte se zaměstnanci a vybavte svůj domov luxusními předměty