Srpen 2010

Článek určený webmasterům tohoto blogu

12. srpna 2010 v 13:51 | Kity

*************

Sul, sul. Slíbila jsem, že budu na tomto blogu vypomáhat. Jenže teď mám zmatek ve webmasterech. Prvně jsem si myslela, že tento blog řídí jen The-siims3 ツ. Potom jsem přišla na to, že ho řídí více lidí. A proto bych potřebovala do komentářů napsat kdo to tu řídí.
A ještě jsou tu dvě věci. A jedna z nich jsou podpisy u článků. Freen♥Zii nechala u článku automatický podpis a poté se tu objevil ještě jeden článek s tudíž  podpisem nesoucí název ,,Končím''. Takže teď nevím kdo končí, kdo zůstává, prostě nic =)
A druhá věc je menu a galerie. Nevím kdo dělal design, ale chtělo by to menu pro přehlednost.
Potom možná ještě roztřídit galerii, ale to by počkalo, galerie není až tak důležitá.
Děkuji za případné vysvětlení v komentářích
Kity

The Sims 3 - co již vyšlo

10. srpna 2010 v 21:56 | KitySul, sul. Připravila jsem si pro Vás krátké shrnutí všech datadisků The Sims 3, co již vyšli.

The Sims 3 - základní hra


TS3

Svoboda v The Sims 3 vás inspiruje díky nekonečným kreativním možnostem a pobaví vás nečekanými překvapeními, která mohou být více, či méně příjemná. Vytvořte si více než milión originálních simíků a ovládejte jejich životy. Přizpůsobte si vše od jejich vzhledu, přes osobnost až po domov snů. Poté se s nimi vydejte objevovat nová místa ve městě a setkávat se s dalšími simíky ve čtvrti. Online naleznete exkluzivní doplňkový herní obsah a rozsáhlou paletu onlinových funkcí, včetně bonusu v podobě SimBodů v hodnotě 6 Euro a dalšího města ke stažení. Díky zbrusu novým rychlým výzvám a příjemnému hernímu systému vám The Sims 3 poskytují svobodu volby zda naplníte osudy svých simíků a splníte jim jejich sny, či nikoli!***


Cestovní horečkaCestovní horečka

Dobrodružství je za rohem...

V The Sims 3 Cestovní horečka vezměte své simíky na jejich životní dobrodružné výpravy. Doveďte je velkému bohatství, nebo na pokraj zatracení. Vydejte se s nimi na exotická místa, kde mohou hledat skryté poklady. Pokud uspějete, objevíte nové dovednosti, charakterové vlastnosti a odměny pro hráče. Prozkoumáte starobylé hrobky v pyramidách Egypta, osvojíte si bojová umění Dálného východu a naleznete bohatou kulturu a slavné pamětihodnosti Francie. Dobrodružství čeká za rohem - co na nich vaši simíci najdou?

         VLASTNOSTI
  • Přijímejte výzvy, hledejte poklady, objevujte tajemství skrytých jeskyní a mnoho dalšího.Zkoumejte slavné památky Číny, Egypta a Francie.
  • Naučte se nové dovednosti, jako je fotografování, a využívejte nové příležitosti.
  • Setkejte se s novými simíky na exotických místech a seznamte se s jejich kulturou.
  • Přizpůsobte si domovy simíků novými styly a artefakty z jejich cest.
  • Získejte bonusové SimBody v hodnotě $10 pro nákup v The Sims 3 Store. Budou představeny další onlinové funkce.


***


Luxusní bydlení

Luxusní bydlení
Vytvořte svým Simíkům úžasně moderní a vzdušné bydlení
Přeměňte domy svého Simíka na elegantní a moderní apartmány pomocí kolekce The Sims 3 Luxusní výbava. Vylepšete životní styl vašich Simíků pomocí luxusního nábytku, moderní elektroniky a špičkového oblečení.
FUNKCE
  • Dodejte ložnici, obýváku, koupelně, kanceláři a pokojíkům vašeho Simíka elegantní, moderní a technologií inspirovaný vzhled.
  • Vylepšete šatník vašeho Simíka s oblečením budoucnosti, šaty na zakázku a moderními svršky.
  • Přeměňte domy vašich Simíků na špičkové prostory plné moderního nábytku, elektroniky a nejnovějšího designu.
  • Dejte svým Simíkům kýženou elektroniku zahrnující moderní ultra-tenké televize, videoherní systémy, přehrávače a další.
  • Tento balíček zahrnuje jako speciální dárek k 10. výročí tři vyhledávané položky z her The Sims a The Sims 2: postel ve tvaru srdce, elektrickou kytaru a akvárium.***


Povolání snů


Podívejte se za Simíky do jejich práce a ovlivňujte ještě více jejich život!

Vůbec poprvé zjistíte, co dělají Simíci ve své profesi a nejen to. Jejich povolání budete moci přímo ovlivňovat! Když budou pracovat efektivně, rychle a kreativně, čeká je strmý postup. Nebo z nich můžete vytvořit líné a flegmatické pracovníky, kteří se budou v práci rádi ulívat. Budoucnost je ve vašich rukách a každý krok, který se Simem uděláte, ovlivní nejen jeho život, ale také osud celého městečka.

Chcete se stát městským architektem a přetvořit město k obrazu svému? Dostanete šanci změnit podobu a atmosféru města, vdechnete čtvrtím nový styl pomocí módu Stavba a Nákup.

Nebo máte sklony k záchraně lidských životů? Pak se rozhodněte pro hasiče, či doktora. I zde však můžete ovliňovat chování svého Simíka. Pokud je Sim zlomyslný určitě si nenechá ujít příležitost zkusit si pár experimentů na svých pacientech.

Ale čekají na vás i další skvělá povolání. V The Sims 3 Povolání snů se Simíci mohou stát krotiteli pomstychtivých duchů, vynalézat geniální a potencionálně i ničivá technická zařízení, tvořit velkolepá sochařská díla. Z dalších povolání tu jsou třeba stylista či tatér, pod jehož rukama se ze sousedů stávají lidé ohromující moderním stylem, nebo chodící živé katastrofy.


***


Dále se připravují datadisky Po setmění a Středověk. Já se osobně nejvíc těším na ten první datadisk.

Zdroj http://cz.thesims3.com


Končím

1. srpna 2010 v 23:05 | The-siims3 ツ |  Aktuální zprávy
Chtela bych se omluvit ale končím tetka beztak nemám sim bratránek mi příjde přeistalovat počítač tak pak bych musela všechno shánet proste končím s blogama o sims ... až budu mít sims tak začnu znovu ... :) Od začátku omlouvám se vím že jsme tady nic nepřidala ale proste nevyšlo to co jsem plánovala...:(
Sbohem ...